Sesja ślubna

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, które wielokrotnie wspomina się w bliskim gronie. Niestety, pamięć ludzka bywa zawodna, a to właśnie najdrobniejsze szczegóły układają się w pełny obraz. Na szczęście można polegać na „pamięci” aparatu. Fotografia ślubna zatrzymuje czas – dzięki uwiecznionym kadrom, nawet po wielu latach możecie powrócić do tamtego wyjątkowego dnia.

Niezwykła sesja ślubna to pamiątka na całe życie. Wybierając fotografa, który uwieczni jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, powinniście wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Jakie są Wasze oczekiwania? Marzycie o luźnej, zabawnej sesji z rekwizytami? A może wolicie, żeby Wasza sesja ślubna była elegancka i odbyła się na tle malowniczych krajobrazów? Przed wyborem fotografa sprawdźcie, czy odpowiada Wam styl wykonywanych przez niego kadrów. Ślub to wydarzenie wyjątkowe – być może jedyne w Waszym życiu. Dlatego tak ważne jest, byście uwiecznili ten dzień dokładnie tak, jak chcecie!

Zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma inne poczucie estetyki, dlatego też tutaj prezentuję Wam styl, w jakim wykonuję zdjęcia. Z przyjemnością przedstawiam Wam swoje portfolio:

Macie już wizję, jak powinna wyglądać Wasza wymarzona sesja ślubna? Świetnie! Bez obaw, jeśli jednak nie macie konkretnego pomysłu! Chętnie podzielę się z Wami doświadczeniami z poprzednich realizacji. W powyższym portfolio mieliście okazję zobaczyć moją pracę w wielu odcieniach. Wykonuję bardzo różne fotografie – od spontanicznych zdjęć reportażowych, po magiczne kadry z sesji plenerowych.

Z niecierpliwością czekam na kontakt z Waszej strony! Spotkanie przed Waszym dniem ślubu pozwoli nam poznać się, dzięki czemu będziecie zachowywali się o wiele swobodniej w mojej obecności. To bardzo istotne, aby zdjęcia wyszły naturalnie. Chętnie dowiem się, jaka ma być Wasza wyjątkowa sesja ślubna – w zamian otrzymacie propozycję współpracy skrojoną na miarę Waszych oczekiwań.

Zapraszam do kontaktu!