Fotografia ślubna – niezwykła opowieść poprzez obiektyw

Fotograf ślubny to nie tylko osoba, która przyciśnie guzik na aparacie w odpowiednim momencie 😉 To świadek, który czuwa nad uwiecznieniem najmniejszych detali – bo to one składają się na całość historii. Podczas swojej pracy staram się być właśnie takim świadkiem, który w dniu ślubu dostrzeże wszystko to, co może umknąć nawet samej parze młodej. Podczas tego wielkiego dnia dużo jest na ich głowie, są w centrum uwagi gości. Dlatego ja zajmuję się szczegółami: fotografuję wystrój sali, przygotowania Młodej Pary, by dać im obraz uroczystości także „od kulis”.

Uwielbiam śluby za to, że – mimo podobnego schematu – każdy jest inny, niepowtarzalny. To właśnie warto pokazać na fotografiach. Dobry fotograf ślubny wie, że wyjątkowe kadry tworzą się właściwie same – dlatego preferuję fotografię naturalną. Nie przekonuję nikogo na siłę do pozowania, stawiam na własne spostrzegawczość i wyczucie czasu, które pozwalają uchwycić najpiękniejsze chwile. Uważam, że w dniu ślubu ważne są swoboda i poczucie komfortu, dlatego zawsze proponuję Młodej Parze spotkanie przed ślubem – wierzę, że jeśli lepiej się poznamy, dużo łatwiej będzie o niewymuszoną naturalność przed obiektywem.

Oczywiście zdjęcia w kościele i na sali weselnej to nie wszystko, co ma do zaoferowania profesjonalna fotografia ślubna.

Niepowtarzalne ujęcia, czyli plenerowa sesja ślubna

Plenerowa sesja ślubna pozwala wyeksponować piękno i uczucie łączące dwoje ludzi. To niezwykła szansa na pokazanie Waszych pasji, ulubionych i ważnych miejsc – po prostu cząstki Was! Bardzo cenię sobie Wasze oczekiwania i preferencje. Współpracę z przyszłym małżeństwem rozpoczynam od poznania ich wizji, co do zdjęć ślubnych. Często macie urokliwe miejsce czy fantastyczny i oryginalny pomysł na sesję. Jeśli nie – służę inspiracjami z moich poprzednich realizacji. Pracuję w wielu lokalizacjach, między innymi w województwie łódzkim. Lubię fotografować w okolicach Łodzi, ponieważ doceniam jej inspirujący styl industrialny. Można go świetnie zestawić z pięknem Pary Młodej – tworząc elegancką, ale i nowoczesną mieszankę. Cudowne ujęcia powstają także na łonie natury – możecie zdecydować się na sesję na polu wrzosów czy słoneczników, kwiecistą polanę albo gęsty las. Zrobię wszystko, żeby moje zdjęcia były jak najbardziej zbliżone Waszych marzeń i oczekiwań.

Zapraszam do współpracy!

Fotografia ślubna tworzy pamiątkę na całe życie, która – jak wehikuł czasu – pozwoli Wam wspomnieniami wrócić do tamtego wielkiego dnia, dnia Waszego ślubu. Z ogromną przyjemnością będę towarzyszyć Wam i utrwalę w kadrach te magiczne chwile.

Profesjonalny fotograf ślubny to osoba, której szukacie? Potrzebujecie kogoś, kto stworzy dla Was wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu? Być może ja jestem tą osobą! Poznajcie styl mojego fotografowania – serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego portfolio! Więcej o mnie i mojej pracy przeczytasz w zakładce Oferta. Czekam na kontakt z Waszej strony.